| Osa numero | E4001NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| induktanssi | 112µH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:2CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.500" L x 0.285" W (12.70mm x 7.24mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.210" (5.33mm) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |