| Osa numero | E2009 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Muuntajatyyppi | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| induktanssi | - |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1.414 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 1.000" L x 0.385" W (25.40mm x 9.78mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.230" (5.84mm) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
Valmistaja: Red Lion Controls
Kuvaus: ETRAK2 16ISO24V DIE2BASE2
Varastossa: 0
Valmistaja: Red Lion Controls
Kuvaus: ETRAK2 MOD16AI20MAE2BASE1
Varastossa: 0
Valmistaja: Red Lion Controls
Kuvaus: ETRAK2 MOD16AI20MAE2BASE2
Varastossa: 0
Valmistaja: Red Lion Controls
Kuvaus: ETRAK2 16ISO24V DIE2BASE1
Varastossa: 0
Valmistaja: Red Lion Controls
Kuvaus: ETRAK2 MIX 10RTD E2BASE1
Varastossa: 0
Valmistaja: Red Lion Controls
Kuvaus: ETRAK2 16I120VACDIE2BASE1
Varastossa: 0
Valmistaja: Red Lion Controls
Kuvaus: E2-10RTD MODULE ASSEMBLY
Varastossa: 0
Valmistaja: Red Lion Controls
Kuvaus: ETRAK2 16I120VACDIE2BASE2
Varastossa: 0
Valmistaja: Red Lion Controls
Kuvaus: ETRAK2 16ISO24V DIE2BASE2
Varastossa: 0
Valmistaja: Red Lion Controls
Kuvaus: ETRAK2 16ISO24V DIE2BASE1
Varastossa: 0