Koti Tuoteseloste Muuntajat Tehomuuntajat DST2-120B50
Pulse Electronics Corporation DST2-120B50
Osa numero
DST2-120B50
Valmistaja
Pulse Electronics Corporation
Kuvaus
XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tehomuuntajat
Pulse Electronics Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero DST2-120B50
Osan tila Active
Tyyppi Laminated Core
Jännite - Ensisijainen 115V, 230V
Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) Parallel 60V, Series 120V
Nykyinen - ulostulo (maksimi) Parallel 20mA, Series 10mA
Ensisijainen rullaus (t) Dual
Toissijainen rullaus (t) Dual
Keskitä napauttamalla No
Teho - Max 1.1 VA
Asennustyyppi Through Hole
Lopetustyyli PC Pin
Koko / ulottuvuus 28.70mm L x 28.70mm W
Korkeus - istuin (maksimi) 23.86mm