Koti Tuoteseloste Muuntajat Tehomuuntajat DPC-16-75B9
Pulse Electronics Corporation DPC-16-75B9
Osa numero
DPC-16-75B9
Valmistaja
Pulse Electronics Corporation
Kuvaus
XFRMR LAMINATED 1.2VA THRU HOLE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tehomuuntajat
Pulse Electronics Corporation
    2.85525/pcs
  • 280 pcs
Tuoteparametri
Osa numero DPC-16-75B9
Osan tila Active
Tyyppi Laminated Core
Jännite - Ensisijainen 115V, 230V
Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) Parallel 8V, Series 16V
Nykyinen - ulostulo (maksimi) Parallel 150mA, Series 75mA
Ensisijainen rullaus (t) Dual
Toissijainen rullaus (t) Dual
Keskitä napauttamalla No
Teho - Max 1.2 VA
Asennustyyppi Through Hole
Lopetustyyli PC Pin
Koko / ulottuvuus 34.93mm L x 28.58mm W
Korkeus - istuin (maksimi) 30.18mm