| Osa numero | C2073ANL |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuusalue | 5MHz ~ 200MHz |
| Impedanssi - epätasapainoinen / tasapainotettu | 1:4 |
| Vaiheero | 5° |
| Insertion Loss (Max) | 1.2dB |
| Paluu menetys (min) | 7dB |
| Pakkaus / kotelo | 5-SMD Module |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 24AWG ORANGE 50'
Varastossa: 7
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 24AWG YELLOW 50'
Varastossa: 4
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 24AWG BLUE 50'
Varastossa: 2
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 24AWG BLACK 50'
Varastossa: 17
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 24AWG RED 50'
Varastossa: 13
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 24AWG WHITE 50'
Varastossa: 10
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: HOOK-UP SOLID 24AWG GREEN 50'
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: PROGRAMMER FOR C2000
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP KIT CER 1000PF-47UF 150PCS
Varastossa: 8