| Osa numero | BX4285LNL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | - |
| induktanssi | - |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | - |
| Asennustyyppi | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.388" (9.86mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: XFRMR VDSL FOR IKANOS CHIPSET
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: TRANSFORMER LINE 3:5:1 200UH
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: TRANSFORMER LINE 3:5:1 200UH SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: TRANSFORMER LINE 3:5:1 200UH SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: TRANSFORMER LINE 3:5:1 200UH SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: TRANSFORMER LINE 1:1.5 340UH
Varastossa: 0