Koti Tuoteseloste Muuntajat Tehomuuntajat BV030-7013.0
Pulse Electronics Corporation BV030-7013.0
Osa numero
BV030-7013.0
Valmistaja
Pulse Electronics Corporation
Kuvaus
XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tehomuuntajat
Pulse Electronics Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero BV030-7013.0
Osan tila Obsolete
Tyyppi Laminated Core
Jännite - Ensisijainen 115V, 230V
Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) Parallel 15V, Series 30V
Nykyinen - ulostulo (maksimi) Parallel 400mA, Series 200mA
Ensisijainen rullaus (t) Dual
Toissijainen rullaus (t) Dual
Keskitä napauttamalla No
Teho - Max 6 VA
Asennustyyppi Through Hole
Lopetustyyli PC Pin
Koko / ulottuvuus 53.00mm L x 44.00mm W
Korkeus - istuin (maksimi) 22.00mm