| Osa numero | B8120A |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | - |
| induktanssi | - |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Koko / ulottuvuus | 2.450" L x 0.860" W (62.23mm x 21.84mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.625" (15.88mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |