| Osa numero | AT-1220-TT-3V-2-R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Ohjainpiiri | Transducer, Externally Driven |
| Syötteen tyyppi | Peak-Peak Signal |
| Jännite - Nimellisjännite | 3V |
| Jännitealue | 2 ~ 5V |
| Taajuus | 2kHz |
| tekniikka | Magnetic |
| Käyttötapa | Single Tone |
| Kesto | - |
| Äänenpainetaso (SPL) | 85dB @ 3V, 10cm |
| Nykyinen - tarjonta | 80mA |
| Portin sijainti | Top |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 70°C |
| hyväksynnät | - |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| päättyminen | PC Pins |
| Koko / ulottuvuus | 0.472" Dia (12.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.177" (4.50mm) |
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 1-3V TH
Varastossa: 629
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 2-5V TH
Varastossa: 49
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 3-5V TH
Varastossa: 3728
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 1-2V TH
Varastossa: 2850
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 1-3V TH
Varastossa: 25302
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 1-4V TH
Varastossa: 2023
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 1-2V TH
Varastossa: 1243
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: LOW POWER ATTENUATOR
Varastossa: 0
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 1-3V TH
Varastossa: 0
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC INDICATOR 1-3V TH
Varastossa: 0