| Osa numero | WM-034CY |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Electret Condenser |
| Tulostyyppi | Analog |
| Suunta | Omnidirectional |
| Taajuusalue | 20Hz ~ 16kHz |
| Herkkyys | -42dB ±3dB |
| S / N-suhde | 60dB |
| impedanssi | 2.2 kOhm |
| Jännite - Nimellisjännite | 4.5V |
| Jännitealue | 4.5 ~ 10V |
| Nykyinen - tarjonta | 800µA |
| Portin sijainti | Top |
| Arvioinnit | - |
| päättyminen | Solder Pads |
| Koko / ulottuvuus | 0.382" Dia (9.70mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.264" (6.70mm) |
| Muoto | Circular |
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Kuvaus: SWITCH SNAP ACT SPST-NC 22A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Kuvaus: SWITCH SNAP ACT SPST-NC 22A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Kuvaus: SWITCH SNAP ACT SPST-NC 22A 125V
Varastossa: 0