| Osa numero | MSME011GVT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | AC Motor |
| toiminto | Servomotor |
| Moottorityyppi | - |
| Jännite - Nimellisjännite | 100VAC |
| RPM | 3000 RPM |
| Vääntömomentti - Nimellinen (oz-in / mNm) | 45.32 / 320 |
| Teho - Nimetty | 100W |
| Kooderin tyyppi | Incremental |
| Koko / ulottuvuus | Square - 1.496" x 1.496" (38.00mm x 38.00mm) |
| Halkaisija - Akseli | 0.339" (8.60mm) |
| Pituus - akseli ja laakeri | 0.984" (25.00mm) |
| Asennusreikien väli | 1.772" (45.00mm) |
| Lopetustyyli | Connector |
| ominaisuudet | Brake, Key |
| Vaihteiston vähennyssuhde | - |
| Vääntömomentti - maksimiarvoinen (oz-in / mNm) | 134.53 / 950 |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 40°C |
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC
Varastossa: 4
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC
Varastossa: 2
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 3000 RPM 100VAC
Varastossa: 0