| Osa numero | MHME302SCD |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | AC Motor |
| toiminto | Servomotor |
| Moottorityyppi | - |
| Jännite - Nimellisjännite | 200VAC |
| RPM | 2000 RPM |
| Vääntömomentti - Nimellinen (oz-in / mNm) | 2025.05 / 14300 |
| Teho - Nimetty | 3kW |
| Kooderin tyyppi | Absolute |
| Koko / ulottuvuus | Square - 6.929" x 6.929" (176.00mm x 176.00mm) |
| Halkaisija - Akseli | 1.402" (35.60mm) |
| Pituus - akseli ja laakeri | 3.150" (80.00mm) |
| Asennusreikien väli | 7.874" (200.00mm) |
| Lopetustyyli | Connector |
| ominaisuudet | Brake, Oil Seal |
| Vaihteiston vähennyssuhde | - |
| Vääntömomentti - maksimiarvoinen (oz-in / mNm) | 6089.31 / 43000 |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 40°C |
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 2000 RPM 200VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 2000 RPM 200VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 2000 RPM 200VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 2000 RPM 200VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 2000 RPM 200VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 2000 RPM 200VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 2000 RPM 200VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 2000 RPM 200VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 2000 RPM 200VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SERVOMOTOR 2000 RPM 200VAC
Varastossa: 0