Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset MA2SD100GL
Panasonic Electronic Components MA2SD100GL
Osa numero
MA2SD100GL
Valmistaja
Panasonic Electronic Components
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 20V 200MA SSMINI2
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset
Panasonic Corporation
Panasonic Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MA2SD100GL
Osan tila Obsolete
Diodityyppi Schottky
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 20V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 200mA
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 470mV @ 200mA
Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Käänteinen palautusaika (trr) 3ns
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 20µA @ 10V
Kapasitanssi @ Vr, F -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo SC-79, SOD-523
Toimittajan laitepaketti SSMini2-F4
Käyttölämpötila - liitäntä 125°C (Max)