Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit ECO-S2DP391BA
Panasonic Electronic Components ECO-S2DP391BA
Osa numero
ECO-S2DP391BA
Kuvaus
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Panasonic Corporation
    1.56500/pcs
  • 10 pcs
    1.26750/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero ECO-S2DP391BA
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 390µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 200V
ESR (Equivalent Series Resistance) 468 mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.68A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.352A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.866" Dia (22.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.181" (30.00mm)