Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit ECO-S2DP152DX
Panasonic Electronic Components ECO-S2DP152DX
Osa numero
ECO-S2DP152DX
Kuvaus
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Panasonic Corporation
    2.57500/pcs
  • 10 pcs
    2.31550/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero ECO-S2DP152DX
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 1500µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 200V
ESR (Equivalent Series Resistance) 144 mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 3.87A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 5.418A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 1.181" Dia (30.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.772" (45.00mm)