Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit ECO-S2DB561DA
Panasonic Electronic Components ECO-S2DB561DA
Osa numero
ECO-S2DB561DA
Valmistaja
Panasonic Electronic Components
Kuvaus
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Panasonic Corporation
Panasonic Corporation
    2.00000/pcs
  • 10 pcs
    1.61100/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero ECO-S2DB561DA
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 560µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 200V
ESR (Equivalent Series Resistance) 355 mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.5A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.71A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 1.181" Dia (30.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.984" (25.00mm)