| Osa numero | DP2-22F |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Paineen tyyppi | Vented Gauge |
| Käyttöpaine | 145.04 PSI (1000 kPa) |
| Tulostyyppi | Analog Voltage, NPN - Open Collector |
| ulostulo | - |
| tarkkuus | - |
| Jännitteensyöttö | 12 V ~ 24 V |
| Portin koko | Female - 1/8" (3.18mm) NPT |
| Portti tyyli | Threaded |
| ominaisuudet | - |
| Lopetustyyli | Connector |
| Suurin paine | 213.21 PSI (1470 kPa) |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 50°C |
| Pakkaus / kotelo | Module Box with Display |
| Toimittajan laitepaketti | - |