Koti Tuoteseloste kondensaattorit Tantalumi - Polymeerikondensaattorit 6TPE100MPB
Panasonic Electronic Components 6TPE100MPB
Osa numero
6TPE100MPB
Valmistaja
Panasonic Electronic Components
Kuvaus
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tantalumi - Polymeerikondensaattorit
Panasonic Corporation
Panasonic Corporation
Tuoteparametri
Osa numero 6TPE100MPB
Osan tila Active
kapasitanssi 100µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
Tyyppi Molded
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Lifetime @ Temp. -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 1411 (3528 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.079" (2.00mm)