| Osa numero | NLSF595DTR2 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Linear |
| topologia | - |
| Sisäiset kytkimet | Yes |
| Lähdöiden määrä | 8 |
| Jännite (min) | 2V |
| Jännitesyöttö (maksimi) | 5.5V |
| Jännite - lähtö | 5.5V |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 12mA |
| Taajuus | - |
| himmennys | - |
| Sovellukset | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-TSSOP |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC BUS BUFFER TRI-ST QUAD 16QFN
Varastossa: 57000
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC BUS BUFFER TRI-ST QUAD 16QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC GATE AND 4CH 2-INP 16-QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC GATE NOR 4CH 2-INP 16-QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC BUS BUFFER TRI-ST QUAD 16QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC D-TYPE POS TRG SNGL 16QFN
Varastossa: 0