| Osa numero | NBXMBA024LNHTAG |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Oscillator, Crystal |
| Kreivi | - |
| Taajuus | 622.08MHz |
| Jännitteensyöttö | 2.97 V ~ 3.63 V |
| Nykyinen - tarjonta | 95mA |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 6-CLCC |
| Toimittajan laitepaketti | 6-CLCC (7x5) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |