| Osa numero | MUR105RL |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Diodityyppi | Standard |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 50V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 1A |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 875mV @ 1A |
| Nopeus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Käänteinen palautusaika (trr) | 35ns |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 2µA @ 50V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Toimittajan laitepaketti | Axial |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -65°C ~ 175°C |
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 50V 100A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 50V 100A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 100V 100A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 100V 100A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 200V 100A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 200V 100A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 400V 100A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 400V 100A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 600V 100A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 600V 100A 2TOWER
Varastossa: 0