| Osa numero | MPSW56RLRPG |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | PNP |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 500mA |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 80V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 10mA, 250mA |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 500nA |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 50 @ 250mA, 1V |
| Teho - Max | 1W |
| Taajuus - Siirtyminen | 50MHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | TO-226-3, TO-92-3 Long Body (Formed Leads) |
| Toimittajan laitepaketti | TO-92 |