| Osa numero | MPS6601RLRAG |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | NPN |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 1A |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 25V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 600mV @ 100mA, 1A |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 100nA |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 50 @ 500mA, 1V |
| Teho - Max | 625mW |
| Taajuus - Siirtyminen | 100MHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) |
| Toimittajan laitepaketti | TO-92-3 |
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: TRANS NPN 30V 0.2A TO-92
Varastossa: 0
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: TRANS NPN 30V 0.2A TO-92
Varastossa: 0