| Osa numero | MMDF3N02HDR2 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| FET-tyyppi | P-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 20V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 3.8A (Ta) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 4.5V, 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 18nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 630pF @ 16V |
| Vgs (Max) | ±20V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 2W (Ta) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 90 mOhm @ 3A, 10V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N/P-CH 30V 4.1A/3A 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N/P-CH 30V 4.1A/3A 8SOIC
Varastossa: 0