| Osa numero | MMDF2N02ER2G |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| FET-tyyppi | 2 N-Channel (Dual) |
| FET-ominaisuus | Logic Level Gate |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 25V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 3.6A |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 100 mOhm @ 2.2A, 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 3V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 30nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 532pF @ 16V |
| Teho - Max | 2W |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N/P-CH 30V 4.1A/3A 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N/P-CH 30V 4.1A/3A 8SOIC
Varastossa: 0