| Osa numero | MMBF170LT3 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 60V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 500mA (Ta) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 3V @ 1mA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 60pF @ 10V |
| Vgs (Max) | ±20V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 225mW (Ta) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 5 Ohm @ 200mA, 10V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-3 (TO-236) |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 500MA SOT-23
Varastossa: 9000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 500MA SOT23-3
Varastossa: 57000
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N-CH 20V 300MA SOT-23
Varastossa: 0