Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Zener - Single MM3Z33VT3G
ON Semiconductor MM3Z33VT3G
Osa numero
MM3Z33VT3G
Valmistaja
ON Semiconductor
Kuvaus
DIODE ZENER 33V 200MW SOD323
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Diodit - Zener - Single
ON Semiconductor
Tuoteparametri
Osa numero MM3Z33VT3G
Osan tila Active
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 33V
Toleranssi ±6%
Teho - Max 200mW
Impedanssi (maksimi) (Zzt) 80 Ohm
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 50nA @ 23.2V
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 900mV @ 10mA
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C