| Osa numero | MM3Z33VT3G |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 33V |
| Toleranssi | ±6% |
| Teho - Max | 200mW |
| Impedanssi (maksimi) (Zzt) | 80 Ohm |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 50nA @ 23.2V |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 900mV @ 10mA |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SC-76, SOD-323 |
| Toimittajan laitepaketti | SOD-323 |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE ZENER 11V 300MW SOD323
Varastossa: 30000
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE ZENER 10V 200MW SOD323
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE ZENER 10V 300MW SOD323
Varastossa: 0