| Osa numero | MBRA210ET3 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Diodityyppi | Schottky |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 10V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 2A |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 500mV @ 2A |
| Nopeus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Käänteinen palautusaika (trr) | - |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 50µA @ 10V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | DO-214AC, SMA |
| Toimittajan laitepaketti | SMA |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -65°C ~ 150°C |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 20V 1A SMA
Varastossa: 5000
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 60V 1A SMA
Varastossa: 40000
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMA
Varastossa: 30000
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 1A SMA
Varastossa: 10000
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMA
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 10V 2A SMA
Varastossa: 0