| Osa numero | MBR1240MFST3G |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Diodityyppi | Schottky |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 40V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 12A |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 680mV @ 12A |
| Nopeus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Käänteinen palautusaika (trr) | - |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 500µA @ 40V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-PowerTDFN, 5 Leads |
| Toimittajan laitepaketti | 5-DFN (5x6) (8-SOFL) |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -55°C ~ 150°C |
Valmistaja: SMC Diode Solutions
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247
Varastossa: 176
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 20V 120A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 20V 120A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 30V 120A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 100V 120A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE MODULE 100V 120A 2TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 150V 60A 2 TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 150V 60A 2 TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 200V 60A 2 TOWER
Varastossa: 0
Valmistaja: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 200V 60A 2 TOWER
Varastossa: 0