| Osa numero | LM2575D2T-3.3 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| toiminto | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Lähdön kokoonpano | Positive or Negative |
| topologia | Buck, Boost, Buck-Boost |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 4.75V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 40V |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 3.3V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Nykyinen - lähtö | 1A |
| Taajuus - Kytkentä | 52kHz |
| Synkroninen tasasuuntaja | No |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Toimittajan laitepaketti | D2PAK-5 |
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC REG BUCK 5V 0.5A 8DIP
Varastossa: 819
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8DIP
Varastossa: 180
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC REG MULT CONFG INV ADJ 16SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC REG MULT CONFG INV ADJ 16SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC REG BUCK 12V 0.5A 8DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC REG MULT CONFG INV ADJ 16SOIC
Varastossa: 0