| Osa numero | KAI-2001-CBA-CD-BA |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | CCD |
| Pixel Size | 7.4µm x 7.4µm |
| Aktiivinen pikselirata | 1600H x 1200V |
| Kuvaa sekunnissa | 15 |
| Jännitteensyöttö | 14.5 V ~ 15.5 V |
| Pakkaus / kotelo | 32-CDIP Module |
| Toimittajan laitepaketti | 32-CDIP |
| Käyttölämpötila | -50°C ~ 70°C (TA) |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IMAGE SENSOR CCD 1.9MP 32CDIP
Varastossa: 9
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IMAGE SENSOR CCD 1.9MP 32CDIP
Varastossa: 74
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IMAGE SENSOR CCD 1.9MP 32CDIP
Varastossa: 4
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IMAGE SENSOR CCD 1.9MP 32CDIP
Varastossa: 170
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IMAGE SENSOR CCD 1.9MP 32CDIP
Varastossa: 10
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IMAGE SENSOR CCD 1.9MP 32CDIP
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IMAGE SENSOR CCD 1.9MP 32CDIP
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IMAGE SENSOR CCD 1.9MP 32CDIP
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IMAGE SENSOR CCD 1.9MP 32CDIP
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IMAGE SENSOR CCD 1.9MP 32CDIP
Varastossa: 0