| Osa numero | DSF10TC |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Diodityyppi | Standard |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 200V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 1A |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 1V @ 1A |
| Nopeus | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Käänteinen palautusaika (trr) | - |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 10µA @ 200V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Käyttölämpötila - liitäntä | 150°C (Max) |
Valmistaja: Schurter Inc.
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 600MA 2LN TH
Varastossa: 90
Valmistaja: Schurter Inc.
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 4.5A 2LN TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Schurter Inc.
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 3.15A 2LN TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Schurter Inc.
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 1.8A 2LN TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Schurter Inc.
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 1A 2LN TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Schurter Inc.
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 450MA 2LN TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Schurter Inc.
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 4A 2LN TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Schurter Inc.
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 2A 2LN TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Schurter Inc.
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 1.2A 2LN TH
Varastossa: 0