| Osa numero | DF6A6.8FUT2G |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Zener |
| Yksisuuntaiset kanavat | 4 |
| Kaksisuuntaiset kanavat | - |
| Jännite - taaksepäin (tyypillinen) | 5V |
| Jännite - erittely (min) | 6.4V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | - |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - |
| Teho - huippukulma | 75W |
| Power Line Protection | No |
| Sovellukset | Automotive |
| Kapasitanssi @ Taajuus | 40pF @ 1MHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Toimittajan laitepaketti | SC-88/SC70-6/SOT-363 |
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: TOOL HAND CRIMPER 18-22AWG
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CRIMP CONTACT
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CRIMP CONTACT
Varastossa: 0