| Osa numero | DF3A6.8FUT1 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Zener |
| Yksisuuntaiset kanavat | 2 |
| Kaksisuuntaiset kanavat | - |
| Jännite - taaksepäin (tyypillinen) | 5V |
| Jännite - erittely (min) | 6.4V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 16V |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 9.37A (8/20µs) |
| Teho - huippukulma | 150W |
| Power Line Protection | No |
| Sovellukset | General Purpose |
| Kapasitanssi @ Taajuus | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SC-70, SOT-323 |
| Toimittajan laitepaketti | SC-70-3 (SOT323) |
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN HEADER 10POS 2MM VERT TIN
Varastossa: 980
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN HEADER 12POS 2MM R/A TIN
Varastossa: 9330
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN HEADER 14POS 2MM R/A TIN
Varastossa: 70
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN HEADER 11POS 2MM VERT TIN
Varastossa: 69
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN HEADER 13POS 2MM VERT TIN
Varastossa: 43
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN HEADER 13POS 2MM R/A TIN
Varastossa: 2588
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN HEADER 11POS 2MM R/A TIN
Varastossa: 175
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN HEADER 12POS 2MM VERT TIN
Varastossa: 1715
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN HEADER 10POS 2MM R/A TIN
Varastossa: 1598
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: CONN HEADER 14POS 2MM VERT TIN
Varastossa: 122