| Osa numero | BC856ALT3 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | PNP |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 100mA |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 65V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 650mV @ 5mA, 100mA |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 15nA (ICBO) |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 125 @ 2mA, 5V |
| Teho - Max | 300mW |
| Taajuus - Siirtyminen | 100MHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-3 (TO-236) |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 45V 0.5A SOT-23
Varastossa: 33000
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: TRANS PNP 45V 0.5A SOT-23
Varastossa: 33000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS PNP 45V 0.5A SMD SOT23-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Micro Commercial Co
Kuvaus: TRANS PNP 45V 0.5A SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: TRANS PNP 45V 0.5A SOT23
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: TRANS PNP 45V 0.5A SOT23
Varastossa: 0