| Osa numero | BAS16P2T5G |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Diodityyppi | Standard |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 100V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 200mA (DC) |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 1.25V @ 150mA |
| Nopeus | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Käänteinen palautusaika (trr) | 6ns |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 100µA @ 100V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | 2pF @ 0V, 1MHz |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SOD-923 |
| Toimittajan laitepaketti | SOD-923 |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -55°C ~ 150°C |
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: DIODE GEN PURP 75V 215MA SOT23
Varastossa: 90000
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: DIODE GEN PURP 75V 215MA SOT23
Varastossa: 9000
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: DIODE GEN PURP 80V 250MA SOT23-3
Varastossa: 42000
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: DIODE GEN PURP 300V 200MA SOT23
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE GEN PURP 85V 215MA SOT23-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: DIODE GEN PURP 80V 250MA SOT23-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 300V 200MA SOT23
Varastossa: 0