| Osa numero | ADP3806JRU-12.6-R7 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Battery Chemistry | Lithium-Ion |
| Solujen lukumäärä | - |
| Nykyinen - lataus | Constant - Programmable |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet | - |
| Vianmääritys | - |
| Latausvirta - Max | - |
| Akun jännite | 12.6V |
| Jännitesyöttö (maksimi) | 20V |
| liitäntä | - |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 100°C (TA) |
| Pakkaus / kotelo | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 24-TSSOP |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC CHARGER LI-ION 12.6V 24-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC CTRLR LI-ION CHARGER 24LFCSP
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC CHARGER LI-ION ADJ 24-TSSOP
Varastossa: 0