| Osa numero | 2SD1683T |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | NPN |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 4A |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 50V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 100mA, 2A |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 1µA (ICBO) |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 100mA, 2V |
| Teho - Max | 1.5W |
| Taajuus - Siirtyminen | 150MHz |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | TO-225AA, TO-126-3 |
| Toimittajan laitepaketti | TO-126ML |
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: TRANS NPN 25V 1A TO-92
Varastossa: 3000
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: TRANS NPN 50V 0.1A MINI 3P
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: TRANS NPN 50V 0.1A MINI 3P
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: TRANS NPN 50V 0.1A MINI 3P
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: TRANS NPN 50V 0.5A MINI 3P
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: TRANS NPN 50V 0.5A MINI 3P
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: TRANS NPN 50V 0.5A MINI 3P
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: TRANS NPN 50V 0.1A MINI 3P
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: TRANS NPN 50V 0.5A MINI 3P
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: TRANS NPN 50V 1A TO-92
Varastossa: 0