| Osa numero | 1SMB5930BT3 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 16V |
| Toleranssi | ±5% |
| Teho - Max | 3W |
| Impedanssi (maksimi) (Zzt) | 10 Ohm |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 1µA @ 12.2V |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 1.5V @ 200mA |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | DO-214AA, SMB |
| Toimittajan laitepaketti | SMB |
Valmistaja: Central Semiconductor Corp
Kuvaus: TVS DIODE 10VWM 17VC SMB
Varastossa: 6000
Valmistaja: Central Semiconductor Corp
Kuvaus: TVS DIODE 10VWM 17VC SMB
Varastossa: 6000
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 110VWM 177VC SMB
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 10VWM 17VC SMB
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 100VWM 162VC SMB
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 10VWM 17VC SMB
Varastossa: 0