Koti Tuoteseloste releet Virtakytkimet, yli 2 ampeeria G8JR-1A6T-SP-R-DC12
Omron Electronics Inc-EMC Div G8JR-1A6T-SP-R-DC12
Osa numero
G8JR-1A6T-SP-R-DC12
Valmistaja
Omron Electronics Inc-EMC Div
Kuvaus
RELAY AUTOMOTIVE SPST 50A 12V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Virtakytkimet, yli 2 ampeeria
Omron Electronics Inc-EMC Div
omron is one of the world's leading suppliers of advanced, reliable electronic controls and systems.
    4.27210/pcs
  • 240 pcs
Tuoteparametri
Osa numero G8JR-1A6T-SP-R-DC12
Osan tila Active
Releetyyppi Automotive
Kelan tyyppi Non Latching
Coil Current -
Kelan jännite 12VDC
Yhteydenottolomake SPST-NO (1 Form A)
Yhteystiedot (nykyinen) 50A
Vaihtovirta 16VDC - Max
Kytke virta (maksimi) 8 VDC
Katkaise jännite (min) 1 VDC