| Osa numero | G3VM-101LR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST-NO (1 Form A) |
| Tulostyyppi | AC, DC |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi) | 14 Ohm |
| Kuormitusvirta | 80mA |
| Jännite - Syöttö | 1.15VDC |
| Jännite - Kuormitus | 0 ~ 100 V |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Lopetustyyli | SMD (SMT) Tab |
| Pakkaus / kotelo | 4-SMD (0.165", 4.20mm) |
| Toimittajan laitepaketti | 4-SSOP |
| Releetyyppi | Relay |
Valmistaja: Omron Electronics Inc-EMC Div
Kuvaus: RELAY SSR SPST 2A 100V 6-DIP
Varastossa: 252
Valmistaja: Omron Electronics Inc-EMC Div
Kuvaus: RELAY SSR SPST 2A 100V 6-SMD
Varastossa: 1648
Valmistaja: Omron Electronics Inc-EMC Div
Kuvaus: RELAY SSR SPST 1A 100V 4-SMD
Varastossa: 1367
Valmistaja: Omron Electronics Inc-EMC Div
Kuvaus: RELAY SSR SPST 100V 1.4A 6SOP
Varastossa: 1002
Valmistaja: Omron Electronics Inc-EMC Div
Kuvaus: RELAY SPST-NO MOSFET 100V 4SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Electronics Inc-EMC Div
Kuvaus: RELAY SSR SPST 1A 100V 4-DIP
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Electronics Inc-EMC Div
Kuvaus: RELAY SSR SPST 100V 1.4A 6SOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Electronics Inc-EMC Div
Kuvaus: RELAY MOSFET SPST 2A 100V SOP6
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Electronics Inc-EMC Div
Kuvaus: RELAY MOSFET SPST 2A 100V SOP6
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Electronics Inc-EMC Div
Kuvaus: RELAY SPST-NO MOSFET 100V 4SSOP
Varastossa: 0