| Osa numero | EE-SH3-CS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tunneetäisyys | 0.134" (3.4mm) |
| Sensing Method | Transmissive |
| Lähdön kokoonpano | Phototransistor |
| Nykyinen - DC eteenpäin (jos) (maksimi) | 50mA |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 20mA |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 30V |
| Vasteaika | 4µs, 4µs |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Solder |
| Pakkaus / kotelo | PCB Mount |
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: CONN W/CABLE FOR EE-SPX303/403
Varastossa: 17
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: ACCY SENSOR CONNECTOR W/2M CABLE
Varastossa: 0