| Osa numero | D2RW01L2 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Piiri | SPST-NO |
| Kytkintoiminto | Off-Mom |
| Nykyinen arvostelu | 250mA (DC) |
| Jännitearvot - AC | - |
| Jännitearvot - DC | 100V |
| Toimilaitteen tyyppi | Lever, Roller |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Lopetustyyli | Wire Leads |
| Suojaus | IP40 |
| ominaisuudet | - |
| Käyttövoima, momentti | 76gf |
| Vapauta voima | 5gf |
| Pretravel | 0.157" (4.0mm) |
| Differential Travel | 0.062" (1.6mm) |
| yliliikkeen | 0.040" (1.0mm) |
Valmistaja: Omron Electronics Inc-EMC Div
Kuvaus: SWITCH SNAP ACTION SPST-NO 250MA
Varastossa: 0