| Osa numero | D2FS-F-N |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST-NO |
| Kytkintoiminto | Off-Mom |
| Nykyinen arvostelu | 100mA (DC) |
| Jännitearvot - AC | - |
| Jännitearvot - DC | 6V |
| Toimilaitteen tyyppi | Round (Pin Plunger) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Suojaus | IP40 |
| ominaisuudet | - |
| Käyttövoima, momentti | 87gf |
| Vapauta voima | 5gf |
| Pretravel | 0.020" (0.5mm) |
| Differential Travel | 0.005" (0.12mm) |
| yliliikkeen | 0.010" (0.25mm) |
Valmistaja: Omron Electronics Inc-EMC Div
Kuvaus: SWITCH SNAP ACTION SPDT 100MA
Varastossa: 0