| Osa numero | D2F-L2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPDT |
| Kytkintoiminto | On-Mom |
| Nykyinen arvostelu | 3A (AC), 2A (DC) |
| Jännitearvot - AC | 125V |
| Jännitearvot - DC | 30V |
| Toimilaitteen tyyppi | Lever, Roller |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Suojaus | IP40 |
| ominaisuudet | - |
| Käyttövoima, momentti | 80gf |
| Vapauta voima | 5gf |
| Pretravel | - |
| Differential Travel | 0.020" (0.5mm) |
| yliliikkeen | 0.022" (0.55mm) |
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Kuvaus: ROTARY POSITION SENSOR
Varastossa: 0
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Kuvaus: ROTARY POSITION SENSOR
Varastossa: 0
Valmistaja: Intersil
Kuvaus: IC DGTL AMP PWM CTRLR 48QFN
Varastossa: 1000
Valmistaja: Intersil
Kuvaus: IC DGTL AMP AUDIO PWR D 38HTSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Intersil
Kuvaus: IC DGTL AMP AUDIO PWR D 38HTSSOP
Varastossa: 0