| Osa numero | E5EC-RX2ABM-008 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W) |
| Syöttöalue | -200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC |
| Tulostyyppi | Relay (4) |
| Valvontatapa | On/Off, Proportional (PID) |
| Communications | RS-485 |
| Merkkien määrä per rivi | 4, 4, 4 |
| Näytön tyyppi | LCD - Tri Color Characters, Backlight |
| Näytön merkit - korkeus | 0.710" (18.00mm), 0.433" (11.00mm), 0.307" (7.80mm) |
| Jännitteensyöttö | 100 ~ 240VAC |
| Panel Cutout -mitat | Rectangular - 92.00mm x 45.00mm |
| Asennustyyppi | Panel Mount |
| Lopetustyyli | Spring Terminal |
| Suojaus | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Varastossa: 4
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Varastossa: 3
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Varastossa: 3
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Varastossa: 2
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Varastossa: 2
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Varastossa: 2
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Varastossa: 2
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Varastossa: 2
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Varastossa: 2
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Varastossa: 2