| Osa numero | TWW3JR10 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Vastus (Ohmit) | 0.1 |
| Toleranssi | ±5% |
| Teho (wattia) | 3W |
| Sävellys | Wirewound |
| ominaisuudet | Flame Proof, Safety |
| Lämpötilan kerroin | ±400ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 275°C |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | Radial Lead |
| Koko / ulottuvuus | 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.024" (26.00mm) |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |