| Osa numero | OA331K |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Vastus (Ohmit) | 330 |
| Toleranssi | ±10% |
| Teho (wattia) | 1W |
| Sävellys | Carbon Composition |
| ominaisuudet | Pulse Withstanding |
| Lämpötilan kerroin | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Toimittajan laitepaketti | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.236" Dia x 0.591" L (6.00mm x 15.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |