| Osa numero | MCS3264R005FER |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vastus (Ohmit) | 0.005 |
| Toleranssi | ±1% |
| Teho (wattia) | 2W |
| Sävellys | Metal Element |
| ominaisuudet | Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety |
| Lämpötilan kerroin | ±50ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C |
| Pakkaus / kotelo | 2512 (6432 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 3264 |
| Koko / ulottuvuus | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.024" (0.60mm) |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Ohmite
Kuvaus: RES SMD 0.02 OHM 1% 2W 3264
Varastossa: 40000
Valmistaja: Ohmite
Kuvaus: RES SMD 0.03 OHM 1% 2W 3264
Varastossa: 4000
Valmistaja: Ohmite
Kuvaus: RES SMD 0.05 OHM 1% 2W 3264
Varastossa: 36000
Valmistaja: Ohmite
Kuvaus: RES SMD 0.025 OHM 1% 2W 3264
Varastossa: 28000
Valmistaja: Ohmite
Kuvaus: RES SMD 0.005 OHM 1% 2W 3264
Varastossa: 20000
Valmistaja: Ohmite
Kuvaus: RES SMD 0.01 OHM 1% 2W 3264
Varastossa: 16000