| Osa numero | AX330K |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Vastus (Ohmit) | 33 |
| Toleranssi | ±10% |
| Teho (wattia) | 3.5W |
| Sävellys | Ceramic |
| ominaisuudet | Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety |
| Lämpötilan kerroin | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | Radial Lead |
| Koko / ulottuvuus | 0.591" L x 0.827" W (15.00mm x 21.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.102" (28.00mm) |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 12.2880MHZ 8PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 10.000MHZ 7PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 10.000MHZ 8PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 12.000MHZ 8PF SMD
Varastossa: 0